Bizden Haberler

Cumhuriyetimizin 100.yılı nedeniyle TDF nin organize ettiği, 100 sporcu ile Emler zirve faaliyeti

Cumhuriyetimizin 100.yılı nedeniyle TDF nin organize ettiği, 100 sporcu ile Emler zirve faaliyetine katılan sporcumuz Mustafa Saat’i ve tüm sporcuları tebrik ediyorum. Harikasınız. Nice 100 yıllara. Yaşasın cumhuriyet.

Bizden Haberler

Süphan Dağı kış faaliyeti

Olympos Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübümüz sporcusu sevgili Gamze Varol , zorlu hava koşullarına rağmen, çok ciddi bir azim ve motivasyonla Süphan Dağı kış faaliyetini başarı ile gerçekleştirmiştir. Bu muhteşem başarısından dolayı Gamze arkadaşımızı ve de tüm ekibi gönülden kutluyor, daha nice başarılı faaliyetler diliyoruz…Harikasın Gamze’cim. ?????Not: Süphan Dağı öncesinde arkadaşlarımız çok zorlu hava koşullarına rağmen, Ağrı Dağı 4050m ye kadar da çıkmışlardır. Bu da kesinlikle çok ciddi bir başarıdır. Tebrik ediyorum. ?

Hasan Dağı kış faaliyeti

Olympos Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübümüz sporcusu sevgili Ferdi Gül arkadaşımız, katıldığı Hasan Dağı kış faaliyetini başarı ile gerçekleştirmiştir. Bu muhteşem başarısından dolayı Ferdi arkadaşımızı ve de tüm ekibi gönülden kutluyor, daha nice başarılı faaliyetler diliyoruz…Harikasın Ferdi’cim.????

Demirkazık güneybatı kış faliyeti

Bu aralar kulübümüz adına arka arkaya, çok gurur verici güzel haberler alıyoruz. 7-9 Ocak 2022 tarihlerinde, Olympos Dağcılık Kulübümüzün yönetim kurulu üyesi, antrenörü sevgili Güçlü Özen arkadaşımız ile Serdal Televi, Cem Manav Emir Kalaycı’dan oluşan ekip, Demirkazık güneybatı yüzü kulvarı dizi rotası’nın ilk kış çıkışını başarı ile tamamlamışlardır. Sevgili Güçlü arkadaşımızı ve tüm ekibi gönülden kutluyor, daha nice başarılı tırmanışlar diliyoruz. Harikasınızzzz….???

Sevgili Beyza Fincan arkadaşımız, Kazakistan Kol tor Lake’de

Dedegül ve Davraz Dağları zirve faaliyetleri

Olympos Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübümüz sporcusu sevgili Mustafa Saat, Cumhuriyet Bayramı kutlamaları kapsamında yaptığı, Dedegül ve Davraz Dağları zirve faaliyetlerini başarı ile gerçekleştirmiştir. Arkadaşımızı gönülden kutluyor, daha nice başarılı faaliyetler diliyoruz….

Spor Tırmanış Hakemlik Eğitimi

Türkiye Dağcılık Federasyonu tarafından, 29 – 31 Ekim 2021 tarihlerinde, Macera Park’ta yapılan Spor Tırmanış Hakemlik Eğitimine, Olympos Dağcılık Kulübümüz adına katılan Gamze Varol arkadaşımız, eğitimi başarı ile tamamlamıştır. Arkadaşımızı gönülden kutluyorum. Daha nice başarılara Gamze’cim…,