21 -22 Temmuz 2018 / Bilecik Harmankaya Kanyonuna Gidiyoruz.

Merhaba sevgili Olympos’lular,
21-22 Temmuz ‘da , Bilecik Harmankaya Kanyonuna gidiyoruz.

Temmuz ayının sıcak günlerinde, soğuk sularda olmak güzel olacak. 16 suya atlama ve 2 uzun ip inişlerinin olduğu, oldukça keyifli bir kanyon. Kanyonda gün boyu suların içinde ve gölgede olacağımızdan üşüme ihtimaline karşı neopren giysiler kullanmanızı öneririz. Kanyona giren herkesin can yeleği olmalı. İple iniş tecrübesi olmayanlar kesinlikle kanyona kabul edilmeyecektir. Rehberimiz Onur Gel arkadaşımız.
Kanyona girmeyenler için Selman Çetin arkadaşımız rehberliğinde kanyon boyunca, oldukça manzaralı bir yürüyüş yapacağız. Doğası çok güzel bir bölge. Kamp yerimizde kaya tırmanışı da yapabilirsiniz.

Pazar günü kampımızı topladıktan sonra , Bilecik’e uğrayacağız. Daha sonra da İzmir’e dönüşe geçeceğiz. 22 temmuz pazar akşamı en geç saat 23.00 gibi İzmir’de olmayı planlıyoruz.

Etkinliğimiz çadır etkinliğidir. Kamp yerimiz köye çok çok yakın olup, köyde küçük bakkal var ama kasap vs. başka da birşey yok. İhtiyaçlarınızı önceden temin etmeniz gerekiyor. Kamp yerinde su var.
Kanyona girenler , kanyonda kullanacakları yemek vs için su geçirmeyen sosis çantalardan getirmeleri önemlidir.

Aracımız 20 Temmuz cuma gecesi, saat 21.30’da Konak’ta İzmir Büyükşehir Belediyesi önünden, 22.00’de Girne Caddesinden geçerek, saat 22.15’te Karşıyaka iskeleden (iskele – anıt arasında, otobüslerin durabileceği bir noktadan), saat 22.30 da ise Ege Üniversitesi kampüsünden hareket edecektir. Oturma düzeni yazılma sırasına göre yapılacaktır.

Bilgi ve rezervasyon Gamze Varol : 530 784 96 40

Daima, sevgiyle, dostlukla kalın….