27 Mart 2021 / Buca Manavur Deresi Doğa Yürüyüşü

Merhaba arkadaşlar;
Bildiğiniz gibi hafta sonu için, şimdilik Cumartesi yasakları kalktı. Çalıştıkları için, çarşamba günkü yürüyüşlere katılamayan arkadaşlarımız çok olduğu için, biz de Cumartesi günleri yürümeye başladık.
Ama bu süreçte yine olabildiğince İzmir’e yakın, otobüsle de ulaşım sağlayabileceğimiz yakın yerleri tercih ediyoruz. 27 Mart Cumartesi günü Doğaya yeni çıkacak kişiler için de uygun, özellikle bu mevsimde, çok keyifli, Buca Manavur Deresi parkurunda yürüyeceğiz. İzmir’e hem bu kadar yakın, hem de çok keyifli bu parkuru kaçırmayın.
Pandemi nedeniyle servis tutmuyoruz. Saat 10.00’da Buca Yıldız Mah. 206/5 Sokak No:108 de bulunan Migros market önünde toplanacağız. Özel aracı ile gelecek arkadaşlar için ulaşım çok kolay. Bornova-Gaziemir-Fahrettin Altay otoban hattında, Buca batı çıkışından çıktığınız yerde buluşacağız. Toplu ulaşım kullanacak arkadaşlar, Konak’ta Yeni karamürsel önündeki duraktan kalkan 171 nolu otobüs, Çankaya üzerinden Buca’ya gider. Ring halinde sürekli çalışır . Akmeşe durağında inilecek.
İzban kullanarak gelecek olan arkadaşlar, koşu durağında inip, karşısındaki duraktan otobüse binebilirsiniz.
Kahvaltınızı yaparak gelin lütfen. Kahvaltı molası olmayacak. Öğle yemeğimiz doğada, kendi getirdiklerimizle. Ayrıca yanınızda suyunuz olmalı, parkur üzerinde su yok. Kuru incir, kuru üzüm gibi atıştırmalık bir şeyler de olursa iyi olur. Bir de katılacak arkadaşlardan, maske, mesafe koşullarına uyulması konusunu özellikle rica ediyoruz.
İletişim İsmail Kasap Tel: 505 292 83 87