28 – 29 Ekim 2023 / Cumhuriyetimizin 100.Yılını Sultan Dağında Kutlayacağız

Merhaba sevgili Olympos’lular,
Cumhuriyet Bayramımızın 100.yılını hep beraber, mücadelenin başladığı topraklarda, Sultan Dağı’nda kutlayacağız. 28-29 Ekim 2023 tarihlerinde Sultan Dağı zirve+trans yürüyüşü ve kamp yapacağız.
İster zirve yürüyüşüne katılın, isterseniz kampa gelin . Ama gelin. Bu çok çok özel günü hep beraber kutlayalım. Bize bu cumhuriyeti emanet eden atamızı ve tüm şehitlerimizi 100.yılda, hep beraber analım.
Faaliyetimize, Yalvaç İlçesi Yarıkkaya köyünden başlayacağız, zirve yaptıktan sonra , Deresenek köyüne ineceğiz.
Faaliyetimiz için 27 Ekim cuma akşamı yola çıkacağız. 29 Ekim pazar gecesi en gec saat 23.00’de Izmir’de olmayı planlıyoruz.
Yol ücreti katılımcı sayısına göre aramızda paylaşılacak olup, gelmek isteyenler, elden 700 TL kapora ödeyerek kayıt yaptırabilir.
Katılmak isteyenlerin, dağcılık Kulübü olduğumuzu, etkinliğimizin tamamen çadır etkinliği olduğunu, unutmamalarını, rica ediyoruz.
Ayrıca gelirken, hoşgörünüzü de lütfen unutmayınız.
Oturma düzeni yazılma sırasına göre yapılacaktır.
Bilgi ve başvuru: Hafize Yiğit:532.777 07 92
Sevgiyle, dostlukla, kalın….
Not: Herkes uyku tulumu, çadır ve matını kendisi getirecektir. Kulüpten malzeme isteyenler mutlaka bildirmelidir. Çadırı iyi olmayan arkadaşların, yağmur olasılığına karşı , çadırı bütünüyle kapatacak boyacı naylonu almasında fayda var. Ayrıca kamp yeri özellikle geceleri soğuk olur. Uzun kollu ve kalın giysiler, yedek ayakkabı, bolca yedek çorap, yağmurluk, kafa lambası, kamp ocağı, küçük sırt çantası , güneş gözlüğü, şapka, fotoğraf makinesi, pil, yedek hafıza kartı ve şarj aletini almayı unutmayınız.