29 – 30 Temmuz 2017 / Ölüdeniz’de Yamaç Paraşütü İle Uçmaya Gidiyoruz…

Merhaba Olympos’lular,
29 -30 Temmuz tarihlerinde Ölüdeniz’e Yamaç Paraşütü ile uçmaya gidiyoruz. 29 Temmuz cumartesi günü dileyenler kendi paraşütü ile uçuş yaparken, dileyenler hocalar eşliğinde tandem ile uçabilir. Hiç uçmak istemeyenler de Ölüdenizin tadını çıkartabilir.

30 Temmuz Pazar günü de Fethiye’nin cennet koylarında bize özel yelkenli tekne ile tekne turuna gidiyoruz.

Faaliyetimiz için, 28 Temmuz cuma akşamı yola çıkacağız. Aracımız, Karşıyaka Girne Caddesinden saat 23.45’de toplamaya başlayacak, sonra Karşıyaka iskeleden (iskele – anıt arasında, otobüslerin durabileceği bir noktadan) saat 24.00’te , Konak’ta, İzmir Büyükşehir Belediyesi önünden saat 00.15’de ve en son Bornova Ege Üniversitesi kampüsten saat 00.30’da hareket edecektir.
Oturma düzeni yazılma sırasına göre yapılacaktır.

30 Temmuz pazar gecesi en geç saat 23.00’de İzmir’de olmayı planlıyoruz.

Cumartesi akşamı Faralya’da bir pansiyonda konaklayacağız. Burada dileyenler pansiyonda, dileyenler çadırda kalabilir. Çadırda kalmak isteyenler , kendi kamp malzemesini kendisi getirecektir. Çadırda kalmak isteyip, malzemesi olmayanlara, uyku tulumu, çadır, ve mat kulüpten temin edilir.

Bu etkinliğimiz için yol ücreti,tekne turu, teknede öğle yemeği, cumartesi akşam yemeği ve pazar sabah kahvaltısı dahil, çadır konaklama 200 TL pansiyon konaklama, 245 TL.dir. 3 adet double yataklı oda, geniş ve manzaralı olup, bu odalarda kalmak isteyenler, 10 TL fark ödeyecektir. Etkinliğe katılmak isteyenlerin, 100 TL kaparoyu elden kulübe yatırmalarını rica ederiz.

Bilgi ve rezervasyon Necdet Kara: 532 671 95 68

Not: mayo, havlu, terlik, güneş kremi, güneş gözlüğü, şapka, küçük sırt çantası , gözlük, fotoğraf makinesi, pil, yedek hafıza kartı ve şarj aletini almayı unutmayınız.