3 – 4 Haziran 2023 / Olympos’ta şenlik var “yaza merhaba şenliği”

Merhaba sevgili Olympos’lular,
Olympos Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü olarak, bir yürüyüş sezonunu daha geride bırakırken ,bu yıl da hep beraber eğlenerek, yaza birlikte girelim istiyoruz. ”Geleneksel Yaza Merhaba Şenliği’’mizi 3-4 Haziran 2023 tarihlerinde Özdere Kalemlik Orman Kampında yapacağız.
Tesiste, sınırlı sayıda bungalow var. Ayrıca hazır kurulu çadırlar var ya da siz kendi çadırınızı getirebili-risiniz. Tesise çadır başı ödeme yapacağımız için, çadırda kalan kişi sayısına göre, kişi başı fiyat farkediyor. Tesisin çadırını kullanmak isteyenler için, çadır 4 kişilik, yani 4 tane yatak var, elektriği var. Sadece uyku tulumu getiriyoruz.
Tesiste piknik masaları var. Kendi yiyeceğinizi içeceğinizi getirebilirsiniz. Ortak kullanım buzdolapları var. Uğraşmak istemiyorum diyenler için de, tesisin içinde restaurant var .Ayrıca yine tesis içinde market var.
Denize sıfır olan, Kalemlik Orman Kampında, keyifli bir hafta sonunu beraber paylaşmak adına hepinizi bekliyoruz.
Şenlik Alanına cumartesi sabahı araç kaldırılacak olup, araç parası gelen kişiler arasında pay edilecektir. Araç kullanmak isteyenler, araç organizasyonu açısından kesinlikle bilgi vermelidir.
Lütfen gelirken hoşgörünüzü getirmeyi unutmayın.
Daima, sevgiyle, dostlukla kalın….
Bilgi ve iletişim Orcan Akyüz tel : 505 756 75 58
HATIRLATMALARIMIZ
Mayo ,havlu,güneş kremi,su ayakkabısı(deniz kestanesi olan yerler var)
Kampta ateş yakamıyoruz.
Tesisi temiz kullanıp, geride hiç çöp bırakmıyoruz.
Çekirdek kabukları ,bira şişeleri çöp gurubundadır, dikkatli davranalım.
Gelirken, hem deniz, hem yürüyüş malzemelerinizi getirmeyi unutmayınız.