Bozdağ’da Erken Yılbaşı….

Merhaba arkadaşlar,
Olympos Dağcılık ekibi olarak, 24-25 Aralık haftasonu Bozdağ’da Erken Yılbaşı Kutlaması yapacağız. 2 gün boyunca hem Bozdağ’ın keyfini çıkaracağız, hem de hepberaber yeni yıla merhaba diyeceğiz. İzmir’den 24 Aralık cumartesi günü sabah çıkacağız, Gölcük’te biraz fotoğraf, biraz kahve molası sonrası otelimize giriş yapacağız. Otel tamamen bize ait olacak. Akşam açık büfe yemeğimizi yerken, eğlenecek, kamp ateşi başında sıcak şarap ile coşacağız. Otelde 3 kişilik odalarda konaklayacağız. Pazar sabahı yine açık büfe kahvaltı sonrasında dileyenler, Bozdağ’a zirve tırmanışına gidecek ( mevsim koşullarına uygun giysi ve malzemesi olanlar için), dileyenler, Bozdağ’ın tadını çıkartacak. Akşam saatlerinde de İzmir’e dönüş. Gelmek isteyenler gecikmeden bildirmelidir. Katılım bedelini önceden kulübe elden yatırmalısınız.
Oldukça ekonomik olarak organize ettiğimiz bu keyifli haftasonunu kaçırmamanızı öneririz. Otel konaklama, açık büfe akşam yemeği ( tek rakı, 1 kadeh şarap, 1 bira ya da meşrubat dahil ), açık büfe sabah kahvaltısı, kamp ateşinde sıcak şarap, gece çorba ikramı, otobüs ile ulaşım ve bolca eğlence için 150 TL ödeyeceksiniz.
Aracımız, 24 Aralık cumartesi günü saat 09.00’de Karşıyaka iskeleden, saat 09.30’da Konak viyadük altından, saat 10.00’da ise Bornova kampüsten hareket edecektir.
Bilgi ve rezervasyon için Birol Sağın tel: 542 606 49 84