10 – 11 Mart 2018 / Uşak Taşyaran Vadisi ve Ulubey Kanyonu

Merhaba sevgili Olympos’lular,
10-11 Mart 2018 tarihlerinde Uşak Taşyaran Vadisi ve Ulubey Kanyonuna gidiyoruz. Hamamdere köprüsünden başlayarak, Taşyaran vadisinin tamamı yürüyeceğiz. Kayalık geçişler var. İnişli – çıkışlı orta zorlukta bir parkurdur. Yürüyüşten sonra , alışveriş molamız olacak. Daha sonra, kamp alanımız olan Ulubey Çamlık’a gideceğiz ve çadırlarımızı kuracağız. Burada çok az sayıda double yataklı bungalov evler de var. Malzemesi iyi olmayanlar , odada 2 kişi kalacak şekilde, bu bungalowlarda kalabilir. Daha sonra isteyenler kanyon içine inip, yürüyüş yapabilir. Akşama doğru hepberaber cam terasa gideceğiz. Akşam da, kamp ateşi başında eğlence.

Sabah kahvaltıdan sonra Avgan’ a gideceğiz. Burada çay, kahve molası sonrası yürüyüş başlayacak. Sırası ile Bakırali kamp alanı-Pepuoza Antik Kenti (Hristiyanlığın kayıp mezhebi Montanim tarikatının yaşadığı yer) Kırlangıç mağarası ve Kral yolu patika ve kayalardan oyma yollardan gidiyoruz. Sonunda Karahallı ilçesinde bulunan Cılandras Su Kemerine çıkıyoruz. Buradan dönüş yolculuğu başlıyor

Katılmak isteyenlerin, dağcılık Kulübü olduğumuzu, etkinliğimizin çadır etkinliği olduğunu, unutmamalarını, rica ediyoruz. . Ayrıca gelirken, hoşgörünüzü de getirmeyi, lütfen unutmayınız.

Aracımız 10 Mart Cumartesi sabahı saat 0730’da Konak İzmir Büyükşehir Belediyesi önünden , saat 08.00 de Girne Caddesinden geçerek, saat 08.15’de Karşıyaka iskeleden (iskele – anıt arasında, otobüslerin durabileceği bir noktadan), saat 08.40’da Ege Üniversitesi kampüsünden hareket edecektir.

Etkinlik Ücreti 85 TL. olup, etkinliğe katılmak isteyenlerin, 50 TL kaparoyu elden kulübe yatırmaları gerekiyor.

Bilgi ve başvuru: Hafize Yiğit:532.777 07 92

Sevgiyle, dostlukla, kalın….

Not:Herkes uyku tulumu, çadır ve matını kendisi getirecektir. Kulüpten malzeme isteyenler, mutlaka bildirmelidir. Çadırı iyi olmayan arkadaşların, yağmur olasılığına karşı , çadırı bütünüyle kapatacak boyacı naylonu almasında fayda var. Ayrıca kafa lambanızı, kamp ocağınızı almayı unutmayınız.