10 – 14 Ağustos 2019 / Bayramda Ağva Kerpe Kefken Serindere Kanyonunda Kamp ve Yürüyüş

Merhaba sevgili Olympos’lular,
Bayramda, yani 10-14 Ağustos tarihlerinde Ağva- Kilimli- Seyrek , Kerpe , Kefken, Maşukiye, Serindere Kanyonu, Kartepe ,Kzuyayla vs. kampa ve yürüyüşe gidiyoruz. Etkinliğimiz tamamen çadır etkinliğidir.

Bu faaliyetimiz oldukça tempolu geçecek. Kanyonlara gireceğiz, ıslanacağız, yürüyeceğiz..vs. Bu tamamen keşif faaliyetidir. Hepbirlikte keşfedelim diyorsanız beni arayabilirsiniz.

14 Ağustos çarşamba gecesi Izmir’de olmayı planlıyoruz.

Aracımız 9 Ağustos cuma aksamı
Saat 22.00 ‘de Smyrna’dan
saat 22.15’te Girne Caddesinden geçerek,
saat 22.30’da Karşıyaka iskeleden (otobüs duraklarından),
saat 22.45’de Konak’ta İzmir Büyükşehir Belediyesinin ilerisindeki otobüs duraklarından ( Konak Pıer’in karşısındaki duraklar) kalkacak.
saat 23.00 de ise Ege Üniversitesi kampüsünden hareket edeceklerdir.

Yol ücreti katılımcı sayısına göre aramızda paylaşılacak olup, gelmek isteyenler, elden 100 TL kapora ödeyerek kayıt yaptırabilir.

Katılmak isteyenlerin, dağcılık kulübü olduğumuzu, etkinliğimizin tamamen çadır etkinliği olduğunu, unutmamalarını, rica ediyoruz. Gelirken, hoşgörünüzü de getirmeyi unutmayınız.

Önemli Not: Herkes kendi çadırını ve diğer kamp malzemesini, kendileri getireceklerdir. Elimizde sınırlı sayına kamp malzemesi vardır. Malzeme ihtiyacı olanlara verebiliriz.

Bu faaliyet için ayrıca kafa lambası , yürüyüş ayakkabısı, mayo, havlu, terlik, rahat yürüyüş giysisi, suda kullanabileceğiniz altı kaymayan sandalet, güneş kremi, güneş gözlüğü, şapka, küçük sırt çantası, uzun kollu giysiler, gözlük, fotoğraf makinesi, pil, yedek hafıza kartı ve şarj aletini .almayı unutmamalısınız.

Bilgi ve Başvuru: Hafize Yiğit Tel: 532. 777 07 92