13 Mart 2021 / Çocuklarla BirlikteYeniköy Balaban Göleti

Merhaba arkadaşlar;
Bildiğiniz gibi hafta sonu için, şimdilik Cumartesi yasakları kalktı. Çalıştıkları için, Çarşamba yürüyüşlerine katılamayan arkadaşlarımız çok olduğu için, biz de Cumartesi günleri yürümeye başladık.
Ama bu süreçte yine olabildiğince İzmir’e yakın, otobüsle de ulaşım sağlayabileceğimiz yakın yerleri tercih ediyoruz. 13 Mart Cumartesi günü Yeniköy Balaban Göleti parkurunda çocuklarımız ve aileleri ile beraber yürüyeceğiz. Çocuklarımızı da yürüteceğimiz için bu hafta sonu, biraz kolay bir parkur tercih ettik. Lütfen doğaya çıkın, çocuklarınızı da toprakla buluşturun.
Pandemi nedeniyle servis tutmuyoruz. Ya kendi aracınız ile Yeniköy’e gelebilirsiniz. Ya da toplu ulaşım ulaşım ile gelecek arkadaşlar, Cumaovası Izban aktarma durağından 829 nolu otobüs ile Yeniköy’e gelebilir. Saat 10.30 da Cumaovası Izbandan kalkan otobüse binmiş olmalısınız.
Özel araçları ile gelecek arkadaşlar 10.30 da Yenikoy caminin yakında park yeri var. Erken gelenler bisikletci Mustafa’nın kahvesinde bekleyebilir.
Kahvaltınızı yaparak gelin lütfen. Kahvaltı molası olmayacak. Öğle yemeğimiz doğada, kendi getirdiklerimizle. Ayrıca yanınızda suyunuz olmalı , kuru incir, kuru üzüm gibi atıştırmalık bir şeyler de olursa iyi olur. Bir de katılacak arkadaşlardan, maske, mesafe koşullarına uyulması konusunu özellikle rica ediyoruz.
İletişim İsmail Kasap Tel: 505 292 83 87