20 Mart 2021 / Güzelbahçe Alibey Deresi Doğa Yürüyüşü

Merhaba arkadaşlar;
Bildiğiniz gibi hafta sonu için, şimdilik Cumartesi yasakları kalktı. Çalıştıkları için, Çarşamba günkü yürüyüşlere katılamayan arkadaşlarımız çok olduğu için, biz de Cumartesi günleri yürümeye başladık.
Ama bu süreçte yine olabildiğince İzmir’e yakın, otobüsle de ulaşım sağlayabileceğimiz yakın yerleri tercih ediyoruz. 20 Mart Cumartesi günü Güzelbahçe-Alibey Deresi parkurunda yürüyeceğiz.
Pandemi nedeniyle servis tutmuyoruz. Ya kendi aracınız ile Güzelbahçe’ye gelebilirsiniz. Ya da toplu ulaşım ile gelecek arkadaşlar, Fahrettin Altay’da yeni açılan aktarma istasyonundan 8 no’lu F.Altay Güzelbahce otobüsü ile gelebilir. Son durakta ineceksiniz.
Özel araçları ile gelecek arkadaşlar Güzelbahçe meydanın çevresinde park edebilir.
Gelmek isteyen arkadaşlarla, saat 10.00’da Güzelbahçe otobüs son durağı yakınında, caminin sokağındaki Nihat’ın Kahvesi‘nde buluşacağız.
Kahvaltınızı yaparak gelin lütfen. Kahvaltı molası olmayacak. Öğle yemeğimiz doğada, kendi getirdiklerimizle. Ayrıca yanınızda suyunuz olmalı, parkur üzerinde su yok. Kuru incir, kuru üzüm gibi atıştırmalık bir şeyler de olursa iyi olur. Bir de katılacak arkadaşlardan, maske, mesafe koşullarına uyulması konusunu özellikle rica ediyoruz.
İletişim İsmail Kasap Tel: 505 292 83 87