16 – 17 Nisan 2022 / Doğa ve Çocuk

Merhaba sevgili Olympos’lular,
16-17 Nisan 2022 tarihlerinde ’DOĞA VE ÇOCUK’’ diyerek, çocuklarımız ile birlikte kamp , doğa yürüyüşü ve sürpriz aktiviteler planladık. Kampımızı Karşıyaka Yamanlar Gençlik Merkezinde yapacağız. Tesiste, çadır konaklama dışında, bungalowlar, kahvaltı ve yemek imkanı da var.
Amacımız, çocukların doğayla buluşması, yürüyüşler ve kamp yapılması , çeşitli oyunlar ile, daha paylaşımcı, kendine güvenen, sağlıklı, çevresine , ağaca, doğaya duyarlı bireyler yetişmesini sağlamak.
Sınavdan sınava koşan çocukların oyuna vakti kalmadığı gibi, çocukların yeni eğlenceleri , maalesef cep telefonları, bilgisayar, televizyon ya da alışveriş merkezleri oldu. Her geçen gün doğadan uzaklaşan çocuklar , küçük yaşta depresyonla tanışır oldu, aşırı kilo, kolesterol gibi sağlık sorunları arttı. Çocukların algılama becerileri düştü. Çocuklar ne kadar küçük yaşta doğaya çıkarılır ise, öğrenme yetileri o kadar gelişir ve de başarılı olurlar.
Çocuklarımız için, geleceğimiz için yapılan bu çalışmada sizlerin desteği önemli. Vakti olan herkesi bu kampımıza bekliyoruz.
Servis araçlarının yevmiyesi ve mazot artışından dolayı, servis ücretleri çok yüksek olduğun-dan, kendi özel araçlarımız ile gidelim diye düşündük. Aracı olmayıp, katılmak isteyenler olursa , onun planlamasını biz yapacağız. Lütfen aracım yok gelemem diye düşünmeyin, bizi arayın.
Daima, sevgiyle, dostlukla kalın….
İletişim : Orcan Akyüz tel : 505 756 75 58