4 – 5 Kasım 2023 / Erikli Yaylasında Sonbahar Kampı ve Yürüyüş

Merhaba sevgili Olympos’lular,
4-5 Kasım 2023 tarihlerinde Yalova Erikli Yaylasına kampa ve yürüyüşe gidiyoruz. Özellikle sonbaharı mükemmel bir yer.
Cumartesi günü sabah kahvaltımızı Yalova’da yapacağız. Kahvaltı malzemeleriniz yanınızda olursa, o saatte fırın ve çay bulabiliriz .
Daha sonra, doğa harikası Erikli Yaylaya doğru yola çıkacağız.
Önce Dipsiz Göl’e gideceğiz. Burada yapacağımız yürüyüş sonrasında , Erikli Yaylasındaki kamp yerimize gideceğiz ve çadırlarımızı buraya kuracağız. Çadırları kurduktan sonra Çifte Şelalelere doğru yürüyüş ve fotoğraf turu yapıp, sonrasında kampımızın tadını çıkartacağız.
Ertesi gün 12 km.lik keyifli bir yürüyüş yapacağız ve sonrasında da İzmir’e dönüşe geçeceğiz.
Kamp alanımız, tamamen doğada, harika bir yer. Burada su dışında beklentiniz olmasın.
Herkes kendi kamp malzemesini kendisi getirecektir. Kulüpte sınırlı sayıda malzeme vardır. Malzeme ihtiyacı olanlara kulüpten verebiliriz.
6 Kasım Pazar gecesi en geç saat 23.00’de Izmir’de olmayı planlıyoruz.
Yol ücreti katılımcı sayısına göre aramızda paylaşılacak olup, gelmek isteyenler, elden 750 TL kapora ödeyerek kayıt yaptırabilir.
Katılmak isteyenlerin, dağcılık Kulübü olduğumuzu, etkinliğimizin tamamen çadır etkinliği olduğunu, unutmamalarını, rica ediyoruz. Ayrıca gelirken, hoşgörünüzü de lütfen unutmayınız.
Oturma düzeni yazılma sırasına göre yapılacaktır.
Bilgi ve başvuru: Hafize Yiğit:532.777 07 92
Sevgiyle, dostlukla, kalın….
Not: Herkes uyku tulumu, çadır ve matını kendisi getirecektir. Kulüpten malzeme isteyenler mutlaka bildirmelidir. Çadırı iyi olmayan arkadaşların, yağmur olasılığına karşı , çadırı bütünüyle kapatacak boyacı naylonu almasında fayda var. Ayrıca kamp yeri özellikle geceleri soğuk olur. Uzun kollu ve kalın giysiler, yedek ayakkabı, bolca yedek çorap, yağmurluk, kafa lambası, kamp ocağı, küçük sırt çantası , güneş gözlüğü, şapka, fotoğraf makinesi, pil, yedek hafıza kartı ve şarj aletini almayı unutmayınız.