14 – 15 Temmuz 2018 / Salda Gölü ve Lavanta Kokulu Köy’e Gidiyoruz.

Merhaba sevgili Olympos’lular,
14-15 Temmuz 2018 tarihlerinde Isparta Kuyucak Lavanta Kokulu Köy – Burdur Sagalasos Antik Kenti ve Salda Gölü’ne gidiyoruz. Etkinliğimiz, çadır konaklamalıdır. Malzemesi olmayanlar için, kamp ala-nında , 2 tane yatağı olan hazır çadırlar da var. (çadır fiyatı 2 kişi için 30 TL ekstra)

Cumartesi günü sabah kahvaltımızı Lavanta Kokulu Köy de yapacağız.

Lavanta bahçeleri içinde inanması zor ama adeta sihirli bir yer Kuyucak köyü . Lavanta bahçeleri için . Fransa’ya gitmenize gerek yok. Güzel ülkemizin sınırlarında olan Isparta’nın Kuyucak köyünde büyü-leneceksiniz. Fotoğraf makinanızı getirmeyi unutmayınız.
Lavanta Kokulu Köyün sitesini incelemek için aşağıdaki linki tıklayınız. : http://www.lavantakokulukoy.com/tr/index.php?option=com_content&view=article&id=42:lavanta-kokulu-kuyucak-k%C3%B6y%C3%BC-tatil-budur&catid=12&Itemid=101

Bu güzelliklerden sonra , Sagalassos Antik Kentine uğrayacağız, sonra da Salda Gölündeki kampımıza geleceğiz. .Kumsalı mükemmel bir göldür Salda ve yüzülebilir . Mayonuz getirmeyi unutmayınız. 15 Temmuz pazar gecesi en geç saat 23.00’de İzmir’de olmayı planlıyoruz.

Katılmak isteyenlerin, dağcılık Kulübü olduğumuzu, etkinliğimizin tamamen çadır etkinliği olduğunu, unutmamalarını, rica ediyoruz. . Ayrıca gelirken, hoşgörünüzü de lütfen unutmayınız.

Aracımız 13 Temmuz Cuma gecesi saat 23.45’te Girne Caddesinden geçerek, saat 00.00’da Karşıyaka iskeleden (iskele – anıt arasında, otobüslerin durabileceği bir noktadan), saat 00.15’de Konak İzmir Büyükşehir Belediyesi önünden, saat 00.30 da Ege Üniversitesi kampüsünden hareket edecektir.

Lavanta Kokulu Köydeki kahvaltı dahil, etkinlik ücreti 160 TL. olup, etkinliğe katılmak isteyenlerin, 50 TL kaparoyu elden kulübe yatırmaları gerekiyor.
Bilgi ve başvuru: Selda Ketenci tel: 533 227 97 14
Sevgiyle, dostlukla, kalın….

Not:Herkes uyku tulumu, çadır ve matını kendisi getirecektir. Hazır çadırlardan ya da kulüpten malzeme isteyenler mutlaka bildirmelidir. Ayrıca kafa lambanızı ve de müze kartınızı almayı unutmayınız.