23 Haziran 2018 / Dikili Tekne Turu

Merhaba sevgili Olympos’ lular. Pazar günü seçimlerin olması nedeniyle, yıllık programımızda yer alan Dikili kampımızı 23 Haziran cumartesi günü , günibirlik Dikili Tekne turu olarak değiştirdik.

Dikili’nin koylarını bilenler bilir. Muhteşemdir. Bu keyifli günde önce Bademli koyuna gideceğiz, daha sonra Zindancık koyuna, oradan da Hanım koyuna gideceğiz. Daha sonra yine muhteşem deniziyle Akvaryum koyu ve en son Ilıca koyu ile keyifli bir günü tamamlayacağız. Her zamanki gibi dostluğu, hoşgörüyü, paylaşmayı bilen herkese kapımız açık.

Öğlen yemekte ızgara çipura veya levrek, salata ve spagetti verilecektir.

Aracımız cumartesi sabahı, Konak’tan, İzmir Büyükşehir Belediyesi önünden saat 07.30’da, hareket edecek olup. Bayraklı Folkart önü, Smyrna Meydanından devam ederek, saat 07.45’te Karşıyaka iskele karşısı, öğretmenevi önünden, daha sonra da Girne Caddesinden geçerek, Anadolu Caddesine çıkacaktır.

Katılım tekne kontenjanı ile sınırlı olduğundan, kayıtsız gelenler kesinlikle kabul edilmeyecektir. Katılmak isteyenler, Fatih Kutluer’i arayarak nereden bineceğini de bildirerek kayıt yaptırmalıdır.
Facebook üzerinden geliyorum denmesi yeterli değildir.

Fatih Kutluer tel: 532 670 27 57