22 – 23 Aralık / Olympos Dağcılık Erken Yılbaşı Kutlaması

Merhaba sevgili Olympos’lular,
Olympos Dağcılık Kulübü olarak, 22-23 Aralık tarihlerinde Kuşadası’nda Erken Yılbaşı Kutlaması yapacağız.

Cumartesi günü öğle saatlerinde gideceğiz. Selçuk’ta bir molamız olacak. Daha sonra Kuşadası’ ndaki otelimizde hepberaber yeni yıla merhaba diyeceğiz, bolca eğleneceğiz. Pazar günü ise Kalamaki milli parkına gideceğiz. Dileyenlerle kısa bir yürüyüşümüz olacak.

Otel konaklama, cumartesi akşam yemeği, bolca eğlence, açık büfe pazar sabah kahvaltısı ve yol ücreti yaklaşık 170 TL civarında olacaktır. Masraflar, katılımcı sayısına göre aramızda paylaşılacak olup, gelmek isteyenler, elden 100 TL kapora ödeyerek kayıt yaptırabilir. Otel kapasitesi dolduğunda kayıtlar kapatılacaktır.

Otelde 2 ya da 3 kişilik odalarda konaklayacağız. Oldukça ekonomik olarak organize ettiğimiz bu keyifli haftasonunda hepberaber olmayı diliyoruz. Etkinlik sayfasına geliyorum diye işaretlemeniz yeterli değildir. Mutlaka araynız , kaporanızı ödeyiniz ve nereden bineceğinizi bildiriniz.

Aracımız 22 Aralık cumartesi günü, saat 11:00 de Karşıyaka Girne Caddesinden geçerek , saat 11.10’da Karşıyaka iskeleden, saat 11.40’da Konak’ta İzmir Büyükşehir Belediyesinin ilerisindeki otobüs duraklarından ( Konak Pıer’in karşısındaki duraklar) , saat 12.00’de ise Bornova Ege Üniversitesi kampus girişinden hareket edecektir.

Bilgi ve rezervasyon için İsmail Kasap tel: 505 292 83 87