20 – 21 Nisan 2019 / Simav Gölcük’e Kampa Gidiyoruz

Merhaba sevgili Olympos’lular,

20-21 Nisan tarihlerinde, muhteşem doğası olan Kütahya Simav Gölcük’e kampa gidiyoruz. Etkinliğimiz, çadır konaklamalıdır. Malzeme ihtiyacı olanlara kulüpten malzeme verebiliriz.

Cumartesi günü çadırlarımızı kurduktan sonra, Gölcük çevresinde, golf sahasını andırır güzellikteki bölgede yürüyüş yapacağız.

Kamp alanında alışveriş imkanı yok. Yiyecek, içecek daha önceden temin edilmelidir. Sabah erken saatte Simav’da kahvaltı için molamız olacak, ancak erken saatte her şeyi bulamayabilirsiniz.

Pazar günü öğlene doğru çadırlarımız toplayıp, kamp yerimizden ayrılıp Simav’da Eynal Kaplıcalarına geleceğiz. Kaplıca sonrasında yemeğimizi Simav’da yiyeceğiz, sonra da İzmir’e döneceğiz.

En geç saat 23.00’de İzmir olmayı planlıyoruz.
Yol ücreti katılımcı sayısına göre aramızda paylaşılacak olup, gelmek isteyenler, elden 50 TL kapora ödeyerek kayıt yaptırabilir.

Katılmak isteyenlerin, dağcılık kulübü olduğumuzu, etkinliğimizin tamamen çadır etkinliği olduğunu, unutmamalarını, rica ediyoruz. Gelirken, hoşgörünüzü de getirmeyi unutmayınız.

Faaliyetimiz için, 19 Nisan cuma akşamı yola çıkacağız. Aracımız cumayı cumartesiye bağlayan gece, saat 00.15’te Girne Caddesinden geçerek, saat 00.30’da Karşıyaka iskelesi otobüs duraklarından , saat 00.45’de Konak’ta İzmir Büyükşehir Belediyesinin ilerisindeki otobüs duraklarından ( Konak Pıer’in karşısındaki duraklar) saat 01.00 da ise Ege Üniversitesi kampüsünden hareket edecektir.
Oturma düzeni yazılma sırasına göre yapılacaktır.

Bilgi ve rezervasyon Hafize Yiğit : 532 777 07 92

Daima, sevgiyle, dostlukla kalın….

Not: Herkes uyku tulumu, çadır ve matını kendisi getirecektir. Kulüpten malzeme isteyenler mutlaka bildirmelidir. Çadırı iyi olmayan arkadaşların, yağmur olasılığına karşı , çadırı bütünüyle kapatacak boyacı naylonu almasında fayda var. Ayrıca kamp yeri özellikle geceleri soğuk olur. Uzun kollu ve kalın giysiler, yedek ayakkabı, bolca yedek çorap, yağmurluk, kafa lambası, kamp ocağı, küçük sırt çantası , güneş gözlüğü, şapka, fotoğraf makinesi, pil, yedek hafıza kartı ve şarj aletini almayı unutmayınız.