28 – 29 Ekim 2017 / Kovada Gölü-Salda Gölü-Yazılı Kanyonda Kamp

Merhaba sevgili Olympos’lular,
28-29 Ekim 2017 tarihlerinde Isparta Eğirdir Gölü-Kovada Gölü- Yazılı Kanyon – Burdur Sagalasos Antik Kenti ve Salda Gölü’ne gidiyoruz. Etkinliğimiz, çadır konaklamalıdır. Malzeme ihtiyacı olanlara kulüpten malzeme verebiliriz.

Cumartesi günü sabah kahvaltımızı Eğirdirde yapacağız. Kısa bir serbest zaman sonrası Sobaharı mükemmel olan Kovada gölüne gideceğiz. Buradaki kısa yürüyüş ve fotoğraf turu sonrası Yazılı Kanyona geçeceğiz. Via Sebastia Yolu üzerindeki bu harika kanyondaki yürüyüşümüzün sonrasında kampımızı Yazılı Kanyondaki çadır alanında kuracağız.
Pazar günü ,kampımızın tadını çıkarttıktan sonra çadırlarımızı toplayıp önce Sagalassos Antik Kentine uğrayacağız, sonra da Salda Gölünde uzunca molamız olacak.Hava güzel olursa kumsalı mükemmel bir göldür Salda ve yüzülebilir Tedbiren mayonuz yanınızda olsun derim..
29 Ekim Pazar gecesi en geç saat 23.00’de İzmir’de olmayı planlıyoruz.
Katılmak isteyenlerin, dağcılık Kulübü olduğumuzu, etkinliğimizin tamamen çadır etkinliği olduğunu, unutmamalarını, rica ediyoruz. . Ayrıca gelirken, hoşgörünüzü de lütfen unutmayınız.
Aracımız 27 Ekim Cuma gecesi saat 23.45’te Girne Caddesinden geçerek, saat 00.00’da Karşıyaka iskeleden (iskele – anıt arasında, otobüslerin durabileceği bir noktadan), saat 00.15’de Konak İzmir Büyükşehir Belediyesi önünden, saat 00.30 da Ege Üniversitesi kampüsünden hareket edecektir.

Etkinlik Ücreti 110 TL. olup, etkinliğe katılmak isteyenlerin, 50 TL kaparoyu elden kulübe yatırmaları gerekiyor.
.
Bilgi ve başvuru: Hafize Yiğit:532.777 07 92

Sevgiyle, dostlukla, kalın….

Not:Herkes uyku tulumu, çadır ve matını kendisi getirecektir. Kulüpten malzeme isteyenler mutlaka bildirmelidir. Çadırı iyi olmayan arkadaşların, yağmur olasılığına karşı , çadırı bütünüyle kapatacak boyacı naylonu almasında fayda var. Ayrıca kafa lambanızı, kamp ocağınızı ve de müze kartınızı almayı unutmayınız.