28 Nisan – 1 Mayıs 2018 / Melen Çayında Rafting ve Yedigöller’de Kamp

Merhaba sevgili Olympos’lular,
28 -29-30 Nisan-1 Mayıs tarihinde Bolu Yedigöllere kampa ve Melen Çayında rafting yapmaya gidiyoruz.

Programımız aşağıdır. Aracımız, Cuma akşamı saat 21.30’da Konak’ta İzmir Büyükşehir Belediyesi önünden hareket edecek. Daha sonra Girne caddesinden geçerek saat 22.00 de Karşıyaka iskeleden, , saat 22.30’da ise Bornova kampüsten hareket edecektir. Oturma düzeni yazılma sırasına göre yapılacaktır.

Program
1.Gün (28 Nisan cumartesi) Sabah erken saatlerde doğa harikası Düzce Cumayeri’nde olacağız. Sabah kahvaltımızı burada yapacağız. Sonra burada Melen çayında rafting yapmak üzere Dokuzdeğirmen köyüne gideceğiz. (rafting extra) . Raftingden sonra Akçakoca yakınlarındaki, yine doğada, dere kenarındaki tesiste çadırlarımızda kuracağız. Burada çok kısıtlı pansiyon imkanı vardır.

2.Gün (29 Nisan pazar) Sabah kahvaltımızı kaldığımız tesiste yapacağız. Sonra Yedigöller’e gideceğiz. ve çadırlarımızı kuracağız.

3. Gün (30 Nisan pazartesi) Yedigöllerde kahvaltı sonrası tüm gölleri görecek şekilde yürüyüş yapacağız ve sonra çadırlarımızı toplayıp, Yedigöllere veda edeceğiz. Önce Gölcük’e uğrayacağız. Sonra da Mudurnu’yu gezerek Cubuk Gölünde kampımızı kuracağız.

4.Gün (1 Mayıs salı) Sabah kahvaltı sonrasında Çubuk gölünde yürüyüş, sonrasında çadırlarımızı topluyoruz. Daha sonra Göynük ve Taraklı üzerinden İzmir’e hareket ediyoruz.

1 Mayıs salı gecesi en geç saat 23.00’de İzmir’de olmayı planlıyoruz.

Not: Bu faaliyet için uyku tulumu, çadır , mat ve kafa lambası almayı unutmamalısınız.Uyku tulumu, çadır, ve mat ihtiyacı olanlara kulüpten malzeme temin edilir.

Ayrıca mayo, havlu, terlik, rahat yürüyüş giysisi, güneş kremi, güneş gözlüğü, şapka, küçük sırt çantası , uzun kollu ve kalın giysiler,
yedek ayakkabı, gözlük, fotoğraf makinesi, pil, yedek hafıza kartı ve şarj aletini almayı unutmayınız.

Bilgi ve rezervasyon Hafize Yiğit tel: 532 777 07 92